Newcomo

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, dzięki któremu strona internetowa Państwa firmy wyświetlana będzie na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie - Google™.

Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie stron?

Ze względu na dynamiczny rozwój internetu posiadanie strony firmowej nie jest już niestety wystarczające do osiągnięcia sukcesu w sieci. Potrzebne są konkretne działania marketingowe, które nie tylko zwiększą świadomość naszej marki w oczach potencjalnych klientów, ale również pozwolą nam dotrzeć do większej ich liczby.

Pozycjonowanie stron jest jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu - poprzez odpowiednią optymalizację strony (ścisłe przestrzeganie wytycznych oferowanych przez Google™ i organizację W3C™) oraz zwiększanie jej popularności możemy zwiększyć widoczność Państwa strony w sieci poprzez usytuowanie jej na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania.

Wysoka pozycja firmowej strony internetowej to naturalnie większa ilość odwiedzin potencjalnych klientów - co w wielu przypadkach oznacza konwersję na zwiększone zainteresowanie usługami naszej firmy.

Dlaczego warto?

Pozycjonowanie stron to niezwykle skuteczna forma reklamy. Co za tym przemawia?

  • Koszty - znacznie mniejsze w porównaniu z tradycyjną formą reklamy w mediach
  • Międzynarodowy i ściśle spersonalizowany zasięg
  • Wysoka oglądalność strony, która wpływa na utrwalenie marki w świadomości naszych klientów
  • Nasza oferta trafia do osób/firm ściśle zainteresowanych oferowanymi przez nas usługami

Dlaczego agencja interaktywna Newcomo?

Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz niezwykle wysoką jakość świadczonych usług. Wykorzystywane przez nas metody gwarantują nie tylko wysoką pozycję Państwa strony, ale również jej względną stabilność.

Nie pobieramy żadnych opłat początkowych - związanych np. z optymalizacją strony - płatność naliczamy dopiero w momencie, gdy Państwa strona znajdzie się na ustalonych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google™. Stosujemy partnerskie zasady współpracy, pomagamy naszym klientom zaistnieć w sieci i odnieść w niej sukces marketingowy.