Newcomo

Tworzenie stron www

Wysokiej jakości strona internetowa jest nieodzowną częścią wizerunku nowoczesnej firmy – to truizm, ale nie zawsze traktowany z należytą powagą. Wiele firm zaniedbuje kwestie obecności w internecie, co negatywnie wpływa na ich potencjał rynkowy. Najłatwiej uniknąć takiego scenariusza podejmując współpracę z doświadczoną agencją interaktywną. My wiem jak ważna dla osiągania celów biznesowych jest skuteczna promocja firmy w internecie, a tworzenie funkcjonalnych i efektownych stron www jest naszą pasją.

Proces projektowania zawsze poprzedzamy wnikliwą analizą. Dzięki temu sama realizacja trwa krócej, a gotowa strona precyzyjnie wpisuje się w strategię biznesową firmy.

Wyznajemy zasadę: 'forma podąża za funkcją'. W pierwszej kolejności skupiamy się na opracowaniu struktury nowego serwisu. Tworząc mechanizmy nawigacji, kładziemy nacisk na spójność i wewnętrzną logikę układu treści. Na etapie prac nad estetyką strony stawiamy na swobodę działań i kreatywność. Jesteśmy przekonani, że metoda ta przynosi spektakularne efekty.

Decyzje projektowe podejmujemy przez pryzmat grupy docelowej do której kierowany jest serwis. Zwracamy uwagę na szczegóły, nie tracąc przy tym z oczu całościowej wizji projektu i jego szerszego kontekstu. Naszym priorytetem jest jakość - to ona przekłada się na sukces Twojego przedsięwzięcia.