Newcomo

Pozycjonowanie Long Tail

Pozycjonowanie Long Tail (tzw. długi ogon) to rodzaj pozycjonowania strony internetowej idealnie nadający się dla właścieli olbrzymich pod względem ilości podstron serwisów internetowych - ta forma pozycjonowania idealnie nadaje się zarówno dla ogromnych wortali tematycznych, jak i dla sklepów internetowych oferujących dużą ilość produktów.

Na czym polega pozycjonowanie Long Tail?

Podstawą sukcesu pozycjonowania Long Tail jest odpowiednia optymalizacja wewnętrznej struktury serwisu internetowego - proces ten jest wstępem do zwiększenia mocy poszczególnych obszarów serwisu (np. kategorii produktów w sklepie internetowym).

Odpowiednio przemyślane pozycjonowanie newralgicznych obszarów Państwa witryny sprawia, że strona internetowa widoczna jest w wyszukiwarce Google™ nie pod kilkoma, ale pod wieloma tysiącami róznych słów kluczowych. W przypadku sklepów internetowych mogą to być np. oferowane przez nas produkty, które każdego dnia są wyszukiwane przez tysiące zainteresowanych ich zakupem klientów.

Dla kogo pozycjonowanie Long Tail?

Pozycjonowanie Long Tail to usługa skierowana do właścicieli złożonych serwisów internetowych - efekty pozycjonowania długiego ogona będą przede wszystkim widoczne w sklepach internetowych, katalogach firm, serwisach tematycznych, portala, prowadzonych przez wiele lat blogach, czy też w przypadku for dyskusyjnych.

Oferta Long Tail

Agencja Interaktywna Newcomo świadcząc pozycjonowanie Long Tail oferuje swoim klientom:

  • Wnikliwą analizę strony internetowej, dzięki której będziemy mogli określić potencjał pozycjonowania Long Tail
  • Profesjonalny audyt serwisu internetowego
  • Przygotowanie w pełni autorskiego oprogramowania wspierającego działania związane z pozycjonowaniem Long Tail
  • Ciągły proces pozycjonowania Long Tail
  • Przygotowanie ogromnego zaplecza tematycznego wspomagającego działania naszej firmy
  • Szczegółową analizę statystyk serwisu