Newcomo

Informacje o Firmie

Podstawą naszego działania jest profesjonalizm i doświadczenie zgromadzone podczas dwunastoletniej obecności na rynku. Cieszymy się opinią firmy, która przy realizacji zleceń nigdy nie chodzi na skróty. Każdy projekt jest dla nas ważny, niezależnie od jego skali.

Wierzymy w dobre planowanie, ciężką pracę i sprawną komunikację. Działamy efektywnie dzięki sprawdzonym procedurom i latom doświadczeń w pracy z projektami internetowymi. Współpraca z firmami z wielu branż nauczyła nas elastyczności i przyzwyczaiła do ciągłego poszerzania wiedzy.

Staramy się być zawsze o krok przed klientem, rozumieć jego potrzeby, podpowiadać najlepsze rozwiązania. Rozumiemy jak ważna jest przejrzystość podejmowanych działań. Dlatego też, na bieżąco przekazujemy informacje o postępach prac i pozwalamy klientom na taki stopień uczestnictwa, jaki sami uznają za właściwy.

Dzięki przemyślanym decyzjom projektowym, wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i starannemu wykonaniu, nie obawiamy się o dalszą ewolucję wdrożonych przez nas rozwiązań. Wiemy, że będziemy w stanie zapewnić dla nich długofalowe wsparcie.

Naszym największym kapitałem jest wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów. To dzięki nim stanowimy unikalną na rynku fuzję wiedzy technologicznej z artystyczną wizją. Kochamy to co robimy i wierzymy, że entuzjazm z jakim podchodzimy do pracy przekłada się na osiągane przez nas rezultaty.