Newcomo

Aplikacje Internetowe

Efektywny serwis internetowy to taki, który rozwija się wraz z rozwojem firmy, który tętni życiem zgodnie z rytmem realizowanych przedsięwzięć. Serwis który wciąga użytkowników w interakcję, zachęca do aktywności, pozwala na nawiązanie z nimi trwałych relacji. Punktem wyjścia do budowy takiej strony internetowej jest wykorzystanie właściwych narzędzi.

Najczęściej wykorzystywanym typem aplikacji internetowej, a zarazem kluczowym elementem funkcjonalnego serwisu www jest system zarządzania treścią (CMS). Umożliwia on łatwe modyfikowanie treści, dodawanie nowych podstron i pozycji menu, zapewnia mechanizmy wyszukiwania treści. Wdrażane przez nas systemy tego typu wyróżniają się łatwością obsługi oraz elastycznością i stanowią doskonały szkielet dla dalszej rozbudowy serwisu.

Dla firm handlowych niezwykle atrakcyjne są internetowe platformy sprzedażowe (e-commerce) – sklepy internetowe, systemy aukcyjne. Nasza oferta obejmuje wdrożenia tego typu aplikacji, doskonale dopasowanych do specyfiki polskiego rynku. Dostarczamy stabilne i sprawdzone rozwiązania, zintegrowane z systemami płatności on-line i systemami magazynowymi.

Nierzadko specyfika działalności naszych klientów wymaga przygotowania aplikacji o nietypowych funkcjonalnościach. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zarówno skutecznie integrować dostępne na rynku rozwiązania, jak i przygotowywać oprogramowanie autorskie.