Newcomo

Analiza Słów Kluczowych

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania, świadczącym o przyszłym sukcesie tego procesu, jest rzetelnie przeprowadzona analiza słów kluczowych, na które w późniejszym etapie będzie pozycjonowana Państwa strona firmowa. Większość klientów niestety nie zdaje sobie sprawy, jakie słowa kluczowe będą odpowiednie do prowadzonej przez ich firmy działalności.

Etap ten jest wyjątkowo istotny - odpowiedni dobór słów kluczowych, na które pozycjonowana będzie strona przełoży się nie tylko na zwiększenie zamówień, ale przede wszystkim na poprawę wyników finansowych firmy. Doświadczenie specjalistów agencji interaktywnej Newcomo pozwoli na taki dobór słów, by ich pozycjonowanie realnie przełożyło się na zwiększenie obrotów przedsiębiorstwa.

Analiza słów kluczowych (tzw. Keyword Research), powinna zostać wykonana na początku pozycjonowania strony firmowej - niezwykle częste są bowiem przypadki, w których atrakcyjne pozornie frazy okazują się mniej rentowne, niż frazy których w ogóle nie braliśmy pod uwagę zlecając pozycjonowanie strony internetowej

Co możemy Państwu zaoferować?

W skład oferty agencji interaktywnej Newcomo dotyczącej analizy słów kluczowych wchodzi:

  • Szczegółowa analiza słów kluczowych związanych ściśle z branżą Państwa przedsiębiorstwa
  • Równie szczegółowa analiza słów kluczowych, na które pozycjonuje się konkurencja Państwa firmy
  • Analiza statystyk Państwa serwisu
  • Prowadzenie kampanii testowych, których celem jest potwierdzenie 'skuteczności' wybranych słów kluczowych
  • Analiza konkurencyjności wybranych przez naszą agencję słów kluczowych